O projekcie

Poznaj, zrozum, przyjmij i żyj!

Stop. Zatrzymaj się. Popatrz.  W 2021 roku ForWorld ma dla Ciebie kolejną dawkę materiałów do obejrzenia, wysłuchania lub przeczytania (w zależności od tego co wolisz) prezentowane w 4 działach: ABC ŻYCIA DUCHOWEGO, MŁODZI MŁODYM, KOŚCIÓŁ MĘSKO-KATOLICKI oraz RODZINNA MISJA. Wszystko co dodaliśmy w poprzednim roku też jest dla Ciebie dostępne, zobacz menu główne!

ABC ŻYCIA DUCHOWEGO – Życie duchowe – czym ono jest? Jak je w sobie rozwijać? Jaki ma ono wpływ na moje życie? Co ma wspólnego z relacjami międzyludzkimi? To tylko część pytań, na które odpowiada seria „ABC życia duchowego”, którą poprowadzi o. Marek Kotyński CSsR

MŁODZI MŁODYM – Czym jest prawdziwa miłość? Jak kochać? Realia miłości i wolności w XXI wieku dla młodego człowieka? Trudne pytania, jednak my się wyzwań nie boimy i przez serię rozmów postaramy się znaleźć odpowiedzi na te i na wiele innych pytań.

KOŚCIÓŁ MĘSKO-KATOLICKI – Pewnie spotkałeś się ze stwierdzeniem, że Kościół jest nieco żeńsko-katolicki, że brakuje tam czegoś dla mężczyzn. Udowodnimy, że tak nie jest! W tej serii pokażemy Ci, że facet ma swoje miejsce i konkretne zadanie w Kościele.

RODZINNA MISJA – Z małej wspólnoty ze Scala, redemptoryści w przeciągu prawie 300 lat stali się ogólnoświatowym Zgromadzeniem liczącym kilka tysięcy członków. Wszędzie przyświeca im jeden cel: głosić Obfite Odkupienie najbardziej ubogim i opuszczonym. Zobacz jak redemptoryści głoszą szaleńczą miłość Odkupiciela w różnych zakątkach naszego globu.

To i wiele więcej czeka na Was w roku 2021. Zapraszamy do zapoznania się z tym co za nami oraz śledzenia nowych treści na naszych stronach, kanałach, profilach:

https://www.youtube.com/channel/UC4kXfSYLPStTBxiy0mdu1Cw/

https://www.facebook.com/ForWorldcssr

https://www.instagram.com/forworldcssr/

https://twitter.com/ForWorldcssr

Kontakt:

forworldcssr@gmail.com, 533 493 970, Wysoka 1, 33-170 Tuchów

This post is also available in: English (angielski) Español (hiszpański)